ZABAVNI PROGRAM
ADVENT 2021.

28.11. NEDJELJA

PALJENJE PRVE ADVENTSKE SVIJEĆE
17-17:35h -  Crkveni zbor, Riječ Božja, prigodna riječ, crkveni zbor

5.12. NEDJELJA

PALJENJE DRUGE ADVENTSKE SVIJEĆE
17-17:35h -  Crkveni zbor, Riječ Božja, prigodna riječ, crkveni zbor

06.12. PONEDJELJAK

16-17h – SLUŽBENO OTVORENJE ADVENTA - UVODNA RIJEČ I NASTUP CRKVENOG ZBORA
17:-17:15h – NASTUP POŽEŠKIH MAŽORETKINJA POD VODSTVOM MARINE MIHELČIĆ
17:30-18:00h – NASTUP ZBORA GLAZBENE ŠKOLE POŽEGA

18h - PUŠTANJE LAMPIONA U NEBO

18:30-18:45h – SLUŽBENO OTVORENJE KLIZALIŠTA - NASTUP PLESNE SKUPINE MARINE MIHELČIĆ NA KLIZALJKAMA

7.12. UTORAK

17-22h – DJ PAVKA

8.12. SRIJEDA

18-19h – KUD BERDA BRESTOVAC

9.12. ČETVRTAK

USKORO VIŠE DETALJA

10.12. PETAK

18-23h – TS TKANICA

11.12. SUBOTA

10-13h – DJEČJI PROGRAM: MAĐIONIČAR JOZO I DJED BOŽIĆNJAK 
18-23h – DJ PAVKA

12.12. NEDJELJA

10-13h – DJEČJI PLESNI ZABAVNI PROGRAM
11-11:35h - KAZALIŠNA PREDSTAVA ORAŠAR GRADSKOG KAZALIŠTA POŽEGA

17-17:35h - PALJENJE TREĆE ADVENTSKE SVIJEĆE - Crkveni zbor, Riječ Božja, prigodna riječ, crkveni zbor

18-20h – LIVE – NAJLJEPŠE BOŽIĆNE PJESME

  • 17-19h – Djed Mraz (druženje s posjetiteljima + slikanje u kućici Djeda Mraza)

  • 19-20h- Djed Mraz na klizaljkama

13.12. PONEDJELJAK

18-19:30h – KLAPA SV.LOVRE

14.12. UTORAK

18-19h – DJEČJA IGRAONICA POD VODSTVOM TZ ZLATNI PAPUK

15.12. SRIJEDA

18-19h – KUD ŠIJACI

16.12. ČETVRTAK

18-19h – MATICA SLOVAČKA JAKŠIĆ + ČEŠKA BESEDA KAPTOL – DAN MANJINA

17.12. PETAK

10h – MOTO MRAZOVI - DARIVANJE DJECE
18-23h - JOCKER BAND NG

18.12. SUBOTA

10-13h – DJEČJI PROGRAM MAĐIONIČAR JOZO DJED BOŽIĆNJAK I PODJELA POKLONA
18-23h – DJ PAVKA 
19h – VELIČKE MAŽORETKINJE DEFILE

19.12. NEDJELJA

10-13h – DJEČJI PLESNI ZABAVNI PROGRAM
11-11:35h - KAZALIŠNA PREDSTAVA CRVENKAPICA

17-17:35h - PALJENJE ČETVRTE ADVENTSKE SVIJEĆE - Crkveni zbor, Riječ Božja, prigodna riječ, crkveni zbor
18-23h - ELECTRIC CORN DISCO-FUNK BAND BRUNA OBERAN

  • 17-19h – Djed Mraz (druženje s posjetiteljima + slikanje u kućici Djeda Mraza)

  • 19-20h- Djed Mraz na sanjkama

20.12. PONEDJELJAK

17-19h – NASTUPI PLESNE SKUPINE MARINE MIHELČIĆ I ANIMACIJA S MASKOTAMA

21.12. UTORAK 

17-19h – NASTUPI PLESNE SKUPINE MARINE MIHELČIĆ I ANIMACIJA S MASKOTAMA

22.12. SRIJEDA

17-22h - POSEGANA

23.12. ČETVRTAK

17-22h – SLAVONSKA FEŠTA UZ TAMBURAŠE (JOCKER BAND)
18-19h – NAPRAVIMO NAJVEĆE SLAVONSKO KOLO

24.12. PETAK

17-18h – SVEČANI DOLAZAK DJEDA MRAZA S KOČIJOM I KONJIMA - slikanje i podjela poklona za okupljenu djecu
18-23h – TS SAFIR

25.12. BOŽIĆ

ADVENT JE ZATVOREN.

26.12. NEDJELJA

USKORO VIŠE DETALJA

27.12. PONEDJELJAK

10-12h – DJEČJI ZABAVNI PROGRAM I ANIMACIJA ILIJANA LONČAR

17-19h - BRUNA OBERAN BAND 

19-20:30h – STAND UP STUDIO SMIJEHA
20:30-23h - BRUNA OBERAN BAND

28.12. UTORAK

10-12h – DJEČJI OTVORENI TEČAJ ZA MAŽORETKINJE I POM PON PLES POD VODSTVOM VELIČKIH MAŽORETKINJA
17-22h – STJEPAN JERŠEK ŠTEF

29.12. SRIJEDA

10-12h – DJEČJI ZABAVNI PROGRAM I ANIMACIJA ILIJANA LONČAR
17-22h - GLAZBENI ZABAVNI PROGRAM IVANA MARIĆ BAND

30.12. ČETVRTAK

10-12h – DJEČJI ZABAVNI PROGRAM - ANIMACIJA S MASKOTAMA 

17-17:35h - KAZALIŠNA PREDSTAVA DJEVOJČICA SA ŠIBICAMA
18-19h – PLESNJAK ZA ODRASLE ILIJANA LONČAR

18-19h – DISKO NA LEDU MARINA MIHELČIĆ

31.12. DOČEK NOVE GODINE U PODNE!

10-15h – LIBRETO BAND I CECILIJA
12h – PUŠTANJE BALONA S HELIJEM U NEBO
15-15:30h – NASTUP VELIČKE MAŽORETKINJE

01.01. SUBOTA

18-23h – REPRIZA NOVE GODINE UZ TS BISERNICA

02.01. NEDJELJA

10-13h - DJEČJI PROGRAM ANIMACIJA – ZABAVA MASKOTA I NAJBOLJE DJEČJE PJESME
19-20:30h – STAND UP STUDIO SMIJEHA – UĐIMO U NOVU GODINU S OSMJEHOM

03.01. PONEDJELJAK

10-12h – DJEČJI ZABAVNI PROGRAM ILIJANA LONČAR

04.01. UTORAK

17-22h – JOCKER BAND NG

05.01. SRIJEDA

10-12h – DJEČJI ZABAVNI PROGRAM ILIJANA LONČAR

06.01. ČETVRTAK

18-19h – PLESNJAK ZA ODRASLE ILIJANA LONČAR
18-19h – DISKO NA LEDU MARINA MIHELČIĆ